Filtras
Metodas, kaip pasinaudoti tualetu su vestuvine suknele

~2016-06-30~

KAIP APSILANKYTI TUALETE SU VESTUVINE SUKNELE?

Įsivaizduok, atrodai lyg tikra princesė - su balta pūsta suknelė, puikia šukuosena, makiažu, o vestuvės tobulos. O ar pagalvojai apie tokias „smulkmenas“, kaip reiks taip išsipusčius apsilankyti tualete? Žinoma, daugelis nuotakų stengiasi riboti skysčių kiekį ir kentėti, kiek įmanoma, bet ar tikrai verta dėl to gadintis nuotaiką? Dalinamės patarimais ir idėjomis, kaip reikėtų spręsti šiuos rimtus (ir ne tik) reikalus.

Pamergių pagalba

Pamergės, tai nuotakos pagalbininkės, kurios ne tik turi atsargines pėdkelnes, padeda sutvarkyti nuometą, bet ir padeda apsilankyti privačiose vietose, tokiose, kaip tualetas.

Tikime, kad į pagalbą išsirinkai artimas drauges, todėl nebus kuklu paprašyti palaikyti šimtus klosčių satino, kol nusilengvinsi. Dvi pamergės, keturios poros rankų ir viena raustanti nuotaka :)

Kaip tai daryti? Pirmiausia, pasirūpinkite didesniu tualeto kambariu, nes jums trims reikės vietos. Yra keletas technikų, kaip galima pasinaudoti tualetu nenusivelkant vestuvinės suknelės. Jeigu vilkite sudėtingai suveržtą korsetą ar suknelę su daug sagučių, patogiausia paprašyti pamergių iš abiejų pusių kaip įmanoma anksčiau pakelti sijoną. Jeigu bijote labai suglamžyti, ant tualeto sėskite veidu atsisukusi į bakelį (sieną).

Jeigu įmanoma nusirengti per protingą laiką, pasirinkite švarią vietą ir nusivilkite, palikite pamergėms ją pasaugoti. Tuomet naudojimasis tualetu bus daug malonesnis.

Metodas su šiukšlių maišu

Skamba baisiai, bet tai labai patogus būdas pasinaudoti tualetu vienai, kurį radome svetainėje offbeatbride.com. Tiesa, skirtas tik suknelėms, kurių sijonai neturi lankų ir nėra labai standūs. Pasirūpinkite dideliu šiukšlių maišu ir praplėškite jo apačią tiek, kad tilptų jūsų kojos. Įlipkite į maišą ir traukite jį ant savęs, taip pakeldamos suknelės sijoną. Vuala, dabar galite lengvai pasinaudoti tualetu viena ir nebijodama išpurvinti vestuvinės suknelės.

1538727200Untitled_design_(2).jpg

Vestuvių parodos 2018 dalyviai ir seminarai

152687703610_patarimu_del_stiliaus_kad_nereiketu_gailetis_po_25_metu_SP_fotografija.jpg

10 PASIRINKIMŲ NUOTAKAI, KURIE NESIGAILĖSITE IR PO 25 METŲ

Innamorata by Aurelija Beliakaite

„Wedding Fashion Show“: INNAMORATA by AURELIJA BELIAKAITĖ

Vera Wang 2018 kolekcija

VERA WANG 2018 kolekcija

Egidijus Rainys vestuvinė suknelė 2017

E.RAINIO VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2017

Vestuvių tendencijos 2017

2017m. VESTUVIŲ MADOS

Pajūrio nuotaka Rent Boutique

4 STILIAI NUOTAKAI VESTUVĖMS PRIE JŪROS

Daugiau
naujienų

ajax loader