Filtras
1531112026antra_suknele_vakarui_foto_Laurynas_Butkevicius.jpg

~2018-07-09~

ANTRA VESTUVINĖ SUKNELĖ VAKARUI - KOKIA GALĖTŲ JI BŪTI?

Išsirinkti nuotakos suknelę nelengva – tą patvirtinti gali kiekviena, pabuvojusi „nuotakos kailyje“. O jei reikia išsirinkti dvi? Misija dar sudėtingesnė. Nors gana populiaru rinktis tokią suknelę, kurią lengvai galima transportuoti į paprastesnę, pavyzdžiui, nuimti ilgą šleifą ar pan., dalis nuotakų vakarinei šventės daliai renkasi kitą suknutę. Kokia ji galėtų būti?

Lauryno Butkevičiaus nuotrauka

Jei turite dailią figūrą ir nevengiate nešioti trumpų apdarų (nekalbame apie „per trumpus“), vakarui kaip tik tokį ir galite pasirinkti. Oficialiai daliai priimta prioritetą teikti ilgoms suknelės, o štai vakare galite atsigriebti ir parodyti dailias kojas!

Vakarui galite rinktis net ne baltą suknelę, nors pageidautina, kad ji būtų šviesi (raudona ar kita ryškios spalvos nebus geriausias pasirinkimas). Puikiai tiks kreminė, dramblio kaulo, gelsva, švelniai rožinė ar melsva.

Dar vienas sprendimas – suknelė tiesiog kuklesnė nei oficialiai daliai pasirinktoji. Čia puikiai tiktų jau begalę kartų žiniasklaidoje aptartos Meghan Markle pavyzdys, kuomet ceremonijai buvo pasirinkta prabangi ilgo šleifo, standaus audinio suknelė, o antroji buvo ne paprasta, bet kuklesnė nei pirmoji.

Vasaros vestuvių vakarui antra suknelė gali būti ant petnešėlių, laisvo, krintančio audinio, visiškai paprasta ar dekoruota nedideliais karoliukais, nėrinukais.

Jei esate klasikos mėgėja, rinkitės kelius siekiančią oficialaus stiliaus, figūrą išryškinančią (bet ne pernelyg aptemptą) baltą suknelę – tai puikus minimalizmo pavyzdys. Prie tokio apdaro idealiu pasirinkimu bus perlų karoliukai.

Vestuvėms paplūdimyje, lauko vestuvėms vasarą puikiai tiks lygaus kirpimo ar kiek įliemenuota suknelė iki kelių, puošta kutais.

Kartais besirinkdamos suknelę būsimos nuotakos susiduria su dilemomis: rinktis klasikinę ar originalią, trumpa ar ilgą, su šleifų ar be jo, gausiai dekoruotą ar kuklią...

Sprendimas vilkėti dvi sukneles per vestuvių šventę leidžia įgyvendinti du aprangos sprendimus. Tad jei sunku nuspręsti, kokios nuotakos suknelės norite, rinkitės dvi kardinaliai besiskiriančias sukneles. Pavyzdžiui, jei oficialios dalies metu vilkėjote ilgą, elegantišką, lygaus audinio suknelę, tai vakarui rinkitės trumpesnę, puoštą raukiniais, klostuotą ar su daug tiulio sluoksnių suknelę.

Ir dar... vakarinei daliai galite rinktis nebūtinai suknelę – elegantiškai atrodys ir dviejų dalių kostiumėlis su kelnėmis arba sijonu.

1538727200Untitled_design_(2).jpg

Vestuvių parodos 2018 dalyviai ir seminarai

152687703610_patarimu_del_stiliaus_kad_nereiketu_gailetis_po_25_metu_SP_fotografija.jpg

10 PASIRINKIMŲ NUOTAKAI, KURIE NESIGAILĖSITE IR PO 25 METŲ

Innamorata by Aurelija Beliakaite

„Wedding Fashion Show“: INNAMORATA by AURELIJA BELIAKAITĖ

Vera Wang 2018 kolekcija

VERA WANG 2018 kolekcija

Egidijus Rainys vestuvinė suknelė 2017

E.RAINIO VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2017

Vestuvių tendencijos 2017

2017m. VESTUVIŲ MADOS

Pajūrio nuotaka Rent Boutique

4 STILIAI NUOTAKAI VESTUVĖMS PRIE JŪROS

Daugiau
naujienų

ajax loader