Filtras
152687703610_patarimu_del_stiliaus_kad_nereiketu_gailetis_po_25_metu_SP_fotografija.jpg

~2018-05-21~

10 PASIRINKIMŲ NUOTAKAI, KURIE NESIGAILĖSITE IR PO 25 METŲ

Jūs nenorite prisiminimais grįžti į savo vestuvių dieną ir apgailestaujate dėl savo aprangos ar kitų detalių? O gal dar blogiau – jaučiate, jog visiškai neišlaikėte stilingos nuotakos egzamino? Šiame galimybių amžiuje kartais labai sunku pasirinkti tobulą drabužį, kurį pamilsite ne tik šią akimirką, bet kuriuo žavėsitės ir po kelių dešimtmečių.

[SP] fotografija“ nuotrauka

10 patarimų, kaip sukurti tobulą ir nesenstantį įvaizdį Didžiajai dienai:

1. Paprastumas

Pasirinkus madingą apdarą stilingai ir įdomiai atrodysite tą dieną, tam tikru periodu. Bet niekada nesuklysite pasirinkusi klasikinę, dekoruotą keliais individualiais akcentais, suknutę, kuri madinga bus ir po kelių dešimtmečių. Nepamirškite ir balto romantiškai plevėsuojančio nuometo. Gėlė plaukuose ar subtilus perlų vėrinys bus tobulas pasirinkimas paprastam, klasikiniam įvaizdžiui papildyti.

2. Seno ir naujo mixas

Suknelė, kurios tam tikros dalys nusisega, pavyzdžiui, ilgas sijonas, šlifas ir pan., suteiks daugiau spalvų ir žavesio. Ilgas, klasikinis suknelės variantas tiks oficialiai šventės daliai, o vakarėliui – trumpa, žaisminga, įdomi suknutė.

3. Rinkitės klasikinius audinius

Puikiai tiks nėriniai, atlasas, šifonas, šilkas – šios medžiagos visada atrodo puikiai. Prioritetą taip pat teikite klasikinio stiliaus, taisyklingų linijų suknutei, dailiai įliemenuotai. Nepamirškite aksesuarų – jie gali padėti atskleisti Jūsų charakterį, kuris slepiasi po subtilia puikaus audinio suknele.

4. Makiažas

Šukuosena ir makiažas atlieka labai reikšmingą vaidmenį nuotakos įvaizdžio koncepcijoje. Tad būtinai atlikite bandomąjį makiažą ir šukuoseną likus kelioms dienoms iki vestuvių.

5. Nuometas

Ilgas, nėriniuotas, vėjyje besiplaikstantis nuometas niekada neišeis iš mados ir visada idealiai papildys nuotakos įvaizdį. Tai labai gražus elementas.

6. Daugiau palikite vaizduotei

Daugiau uždengianti, daili suknelė bus ne mažiau seksuali nei gana atvira. Subtili, kūno linijas išryškinanti, bet jų neatidengianti suknelė ne tik lengvai paryškins moters seksualumą, bet ir suteiks elegancijos, moteriško žavesio. Pavyzdžiui, permatomos nėriniuotos ilgos rankovės, nėriniuotas bolero prie suknutės su petnešėlėmis ar visai atvirais pečiais.

7. Šukuosena

Nesenstanti klasika yra atgal sušukuoti ir į dailų kuodelį susukti ar masyvią kasą supinti plaukai, be jokių priekyje besiplaikstančių sruogų.

8. Nepersistenkite su aksesuarais

Ar turite iš kartos į kartą perduodamą papuošalą? Segėkite jį, o ateityje galbūt perduosite savo dukrai ar anūkei. Derinkite aksesuarus ir pasistenkite, kad jų nebūtų per daug – išlaikykite subtilumą.

9. Nepamirškite jaunikio!

Jaunikio stilius turi derėti prie nuotakos įvaizdžio. Puikus pasirinkimas bus klasikinės juodos, mėlynos ar violetinės spalvos kostiumas ar smokingas – tai nesenstančios ir iš mados topų nesitraukiančios spalvos.

10. Būkite savimi

Išlaikykite savitumą, unikalumą. Šypsena ir pasitikėjimas savimi trauks aplinkinių žvilgsnius ir leis jaustis tikra šventės karaliene.

Atsižvelkite į šiuos patarimus, jei norite visad su džiaugsmu prisiminti vestuvių dieną, savo įvaizdį ir net po ketvirčio amžiaus nuoširdžiai džiaugtis vartant vestuvių nuotraukų albumą.

Mas924 Isteku lt wedding fashion show

MAS924

AURELIJA BELIAKAITE Isteku lt Wedding Fashion Show

AURELIJA BELIAKAITĖ

DIVA DDRESS Isteku lt wedding fashion show

DIVA / D'DRESS

1538727200Untitled_design_(2).jpg

Vestuvių parodos 2018 dalyviai ir seminarai

1531112026antra_suknele_vakarui_foto_Laurynas_Butkevicius.jpg

ANTRA VESTUVINĖ SUKNELĖ VAKARUI - KOKIA GALĖTŲ JI BŪTI?

Laura DAILI

„Wedding Fashion Show“: LAURA DAILI

1509360858Foto-0113.jpg

„Wedding Fashion Show“: LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Vera Wang 2018 kolekcija

VERA WANG 2018 kolekcija

Daugiau
naujienų

ajax loader