Filtras
VESTUVIŲ ŠVENTEI DURIS ATVĖRĖ NAUJAS DVARAS

~2016-03-25~

VESTUVIŲ ŠVENTEI DURIS ATVĖRĖ NAUJAS DVARAS

Ne viena pora svajoja įsimintiniausią gyvenimo šventę pažymėti ypatingoje vietoje ir pasijusti tikrais karaliais. Nuo šiol ponu ir ponia galėsite vadintis naujai duris atvėrusiame „Paliekio dvare“, kuriame pasirūpins jūsų švente iki menkiausių smulkmenų.

Pusiaukelėje iš Kauno į Šakius, dešinėje pusėje, Rūdšilio miškų glėbyje prisiglaudęs gražus Lekėčių miestelis. Čia, visai neseniai, Liekės upelio pašonėje savo svetingas duris atvėrė Paliekio dvaras. Šalia – augančių šimtamečių pušų ošimas, nepailstančio vandens čiurlenimas, paukščių čiulbėjimas, grynas oras, gražiai sutvarkyta
aplinka – viskas ko reikia nuo gyvenimo tempo pavargusiam žmogui. Naujai atsidaręs Paliekio dvaras kviečia rengti vestuves, konferencijas ir kitas Jūsų šventes.

Vestuvės – nepakartojama ir vienintelė gyvenimo šventė, kurią galite atšvęsti Paliekio dvare. Čia lauks graži aplinka, skanus maistas ir paslaugus personalas.  Dvaro personalas pasirūpins viskuo – išrankiausio gurmano skonį lepinančiais patiekalais, prabangiais gėrimais, neregėtais saldumynais. Dvarą galima išpuoštigyvomis gėlėmis ar dekoracijomis pagal kiekvienos poros pageidavimus. Kad šventė ir poilsis būtų ramus – bus pasirūpinta ir jaunosiomis atžalomis.Jaunavedžiai gali rinktis iš trijų pobūvių salių – 100, 50 ir 20 vietų. Nakvynei paruošta 23 dviviečiai kambariai su visais patogumais. Papildomai galima apnakvindinti dar 30-40-iai žmonių.

Poilsiui bei pramogoms siūloma pirtis ir lietuviškų vynų degustaciją. Paliekio dvaro svečius sups  prabangus dvaro interjeras, išpuoselėta aplinka su dideliu parku.  Lankytojų patogumui – automobilių stovėjimo aikštelė, bevielis internetas.

Daugiau informacijos: www.facebook.com/paliekiodvaras/

Harmony Park - erdvė vestuvėms

Tobula erdvė vestuvėms - kiekvienam skoniui

Dvarai ir pilys vestuvėms sąrašas

DVARAI IR PILYS ATVIRI VESTUVĖMS

Daugiau
naujienų

ajax loader