Filtras
Katažina ir Deivydas Zvonkai

~2014-08-28~

KĄ ZVONKAI GAVO VESTUVIŲ PROGA?

Vasara pakilia vestuvine nuotaika užkrečia visus – tiek šį sezoną savo gražiausiai šventei pasirenkančius jaunuosius, tiek jų svečius. Tačiau pastaruosius kartu su džiaugsmu prieš vestuves aplanko ir galvos skausmas – kaip išrinkti dovaną. Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės taip pat ne išimtis – šiemet žiedus sumainę Deivydas ir Katažina Zvonkai, Justinas ir Miglė Lapatinskai bei Eglė ir Albinas Keturkos vienbalsiai sutinka, kad nors dauguma jiems skirtų dovanų tilpo vokeliuose, visgi originalių ir maloniai nustebinusių dovanų tikrai netrūko.

Tradiciją vestuvių proga dovanoti „vokelius“ visi kalbinti pramogų pasaulio atstovai įvertino panašiai – jų teigimu, ši dovana naujai šeimai tinka ir kelia mažai vargo svečiams, bet tikrai nėra romantiška ir originali.

Šį mėnesį savo mylimąją vedęs prodiuseris D. Zvonkus neslepia, kad į vokelius netelpančios dovanos dažniausiai yra įsimintinesnės. Kaip vieną iš originaliausių vestuvinių dovanų jis vienareikšmiškai įvardino Arūno ir Ingos Valinskų siurprizą – keptą šerną.

„Nors mūsų svečių rate daug menininkų ir žmonių su fantazija, iš kurių, kaip ir buvo galima tikėtis, gavome daug gražių ir net ironiškų dovanų, šerno tikrai nesitikėjome. Nesu nei kada nors pats gavęs tokią dovaną, nei matęs, kad kas nors dovanotų. Čia gal buvo su mintimi, kad nepakišo kaulės – pakišo šerną“, – juokiasi D. Zvonkus.

Išradingumu nenusileido ir šiemet savo vestuves atšokusių dainininko Justino ir Miglės Lapatinskų svečiai. Anot atlikėjo, bene originaliausios dovanos pora sulaukė iš iliuzionisto Manto Wizzard – jis naujai susikūrusiai šeimai įteikė knygos formos medinę dėžutę, kurioje buvo laimės taro korta.

Beveik prieš kelias savaites už mylimojo Albino Keturkos ištekėjusi merginų grupės „4 roses“ narė Eglė Čepaitė-Keturkė džiaugėsi draugų išradingumu įpakuojant dovanas.

„Kadangi vietoje gėlių prašėme butelio vyno su ant jo užrašytu palinkėjimu, gavome išties įspūdingų kūrinių – ir gulbių, ir stiklo papuošimų. Labai malonu gauti tokias „gėles“, į kurias mūsų artimiausi žmonės įdėjo išties daug širdies“, – sakė dainininkė.

Lietuvoje įsivyraujančią originalių ir teigiamus, o kartais net ir ekstremalius įspūdžius garantuojančių vestuvinių dovanų tendenciją pastebi ir dovanų platinimo bendrovė „Gera dovana“.

„Tikrai galime pasidžiaugti, kad mūsų tautiečiai tampa drąsesni bei kūrybingesni. Net besituokiančių draugų prašomi dovanoti „vokelį“, jie neina lengviausiu keliu, o vis dažniau renkasi malonius įspūdžius užtikrinančias dovanas, kurios, be abejonės, turi daug didesnį emocinį užtaisą nei pinigai“, – sako „Gera dovana“ generalinis direktorius Ernestas Vasiliauskas. 

1550675765dovanos_sveciams3_is_Isteku.lt_idejos.jpg

25 IDĖJOS, KĄ ŠIEMET DOVANOTI SVEČIAMS

Vakarietiška vestuvinių dovanų tradicija skinasi kelią ir Lietuvoje

Vakarietiška vestuvinių dovanų tradicija skinasi kelią ir Lietuvoje

Sp fotografija nuotrauka

KĄ PADOVANOTI TĖVELIAMS? IDĖJOS

Vestuviu idejos

9 ORIGINALIOS IDĖJOS VESTUVĖMS

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Nuotrauka www.greenbrideguide.com

ORIGINALIOS VESTUVIŲ DOVANOS TĖVAMS

Daugiau
naujienų

ajax loader